W pracowni na co dzień króluję sama sobie. Przychodzę, zaparzam herbatę (przyzwyczajenie z wielu lat pracy za biurkiem), wyciągam glinę i…to już widzieliście na poprzednich stronach :)

Czasem przychodzi Danusia, która potrzebuje złapać oddech po pracy w nazwijmy to miejscowej korporacji. Ostatnio zaczęła zaglądać do Zbychewki Sylwia – no tutaj mam problem, bo dziewczę talentem bije mnie na głowę! ;)

A raz w miesiącu Zbychewka pakuje manatki i jedzie do przedszkola pozwolić dzieciom „pobrudzić” się w glinie.

Mam plan stworzyć letnie warsztaty plenerowe. Plenerowe, bo wystawię stół przed chatkę i przy tworzeniu dzieł będzie można wystawić blade po zimie ciało na słońce, posłuchać śpiewu ptaków (wersja dla romantyczek) lub podkraść kurze jajko ;)

Drzwi do Zbychewki

prac

pracownia 1

2 odpowiedzi na „W pracowni”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

O mnie


Uciekłam z miasta, z biura, z zamętu. Do Zbycha, na wieś, do lasu. Zrobiłam się bardziej wsiowa niż najstarszy "wieśniak" we wsi. Uprawiam ogródek, robię przetwory, podglądam sarny i jak trawa rośnie. Ludzie zaczęli tłumnie zjeżdżać, bo u nas to i zjeść dobrze można, a i spokój jak mało gdzie. Tak powstała Zbychewka... Nadszedł jednak czas zarabiania pieniędzy, bo nawet w takim raju są one potrzebne. Wszak waciki na polu nie rosną :) Zaprzęgłam więc wyobraźnię, chęci i dajmy na to talent... i otworzyłam pracownię ceramiki. Bo to i blisko natury i spokojna robota, a i ludziom niesie radość - przynajmniej dla oka :)
Jeśli urzekła Cię moja historia, a już jesteś na tej stronie, czuj się jak u siebie. Grzeb, zaglądaj, przebieraj... może coś kupisz, może zapragniesz sam coś ulepić i zawitasz do nas?
Kontakt do mnie:
ewaber@vp.pl
tel 606 26 74 74

Nowe komentarze
Archiwa