Bez kategorii

Wariacji na temat sów ciąg dalszy :) Tym razem do zawieszenia na ścianie, drzewie czy płocie. Dzieciaki je kochają, więc będą fajną ozdobą dziecięcego pokoju. Ostatnio jednak zrobiłam takie dla pewnego dżentelmena do dekoracji domku na działce :)

sowy 2

sowy 3

W Zbychewce nic nie dzieje się normalnie, więc zamiast podróży poślubnej po, zafundowaliśmy sobie łazienkę przed. Remont skończyliśmy na 2 tygodnie przed weselem. Nadmienię tylko, że impreza była na 150 osób (w każdym razie na stupięćdziesiątej osobie przestaliśmy liczyć), u… Czytaj dalej

Piękna patera na trzech nóżkach. Wnętrze ozdobione turkusowym szkliwem, brzegi w kolorze ciemnego metalu.

Wymiary: średnica 31 cm, wysokość 9 cm

Koszt: 100 zł.patera na nóżkach 2patera na nózkach 1

Dwa talerze w kolorze krystalicznego błękitu z metalicznym wykończeniem.

Wymiary: mały średnica 20 cm, duży średnica 32 cm

Komplet 90 zł.niebieskie talerze

Po długiej serii lepienia „garów” przyszedł czas pofantazjować. Może nie jestem najlepsza w botanice, ale wyobraźnia mnie nie zawodzi! I tak powstała zwariowana rodzinka, dwa grubaski tukanopodobne i ptaki „niewiadomoco” :)

ptaki rodzinka

tukany

Ptaki białe

guziki pomarańcż kwiat
Niedawno poznałam niesamowitą dziewczynę, która robi jeszcze bardziej niesamowite rzeczy. Sama projektuje i szyje, hmmm…szyje? Nie wiem..W każdym razie sama projektuje i dzierga ubrania z filcu. Poprosiła mnie o zrobienie kilku guzików z ceramiki. Niby nic, ale wcześniej nawet na… Czytaj dalej

zestaw łazienkowy 2
Dzisiaj temat: łazienka.
Mydliny, brudne pranie…to takie oklepane żeby nie powiedzieć oprane ;)
To może dodać koloru?
Mydelniczka i pojemnik na szczoteczki, grzebienie czy co tam kto chce…
Cena: 75zł.

pomarańczowy końfioletowy koń
Dzisiaj coś dla naszych milusińskich. Koń na biegunach do zawieszenia np.nad łóżeczkiem. Mogę wykonać takiego konika również w innych kolorach.
Cena 25 zł.

O mnie


Uciekłam z miasta, z biura, z zamętu. Do Zbycha, na wieś, do lasu. Zrobiłam się bardziej wsiowa niż najstarszy "wieśniak" we wsi. Uprawiam ogródek, robię przetwory, podglądam sarny i jak trawa rośnie. Ludzie zaczęli tłumnie zjeżdżać, bo u nas to i zjeść dobrze można, a i spokój jak mało gdzie. Tak powstała Zbychewka... Nadszedł jednak czas zarabiania pieniędzy, bo nawet w takim raju są one potrzebne. Wszak waciki na polu nie rosną :) Zaprzęgłam więc wyobraźnię, chęci i dajmy na to talent... i otworzyłam pracownię ceramiki. Bo to i blisko natury i spokojna robota, a i ludziom niesie radość - przynajmniej dla oka :)
Jeśli urzekła Cię moja historia, a już jesteś na tej stronie, czuj się jak u siebie. Grzeb, zaglądaj, przebieraj... może coś kupisz, może zapragniesz sam coś ulepić i zawitasz do nas?
Kontakt do mnie:
ewaber@vp.pl
tel 606 26 74 74

Nowe komentarze
Archiwa